Creativity

Innovation

Originality

Imagination

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

A Magyar Igazságügyi Szakértői Kamara Hivatala budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben

Gazdasági ügyekért felelős titkár

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Részt vesz a pénzügyi és számviteli politika kialakításában, a Kamara pénzügyi műveleteinek tervezésében, elemzésében és ellenőrzésében.
  • Kidolgozza és évente felülvizsgálja a Kamara gazdálkodásával összefüggő szabályzatokat.
  • Gondoskodik a pénzügyi és bizonylati fegyelem, a könyv- és számvitelre vonatkozó szabályok betartatásáról.
  • Részt vesz a Kamara pénzügyi-gazdálkodási beszámolója elkészítésében.
  • A főkönyvelővel együttműködve elkészíti a Kamara pénzügyi-gazdálkodási beszámolóját.
  • Részt vesz a főtitkár gazdasági döntéseinek, intézkedéseinek előkészítésében.
  • Jelenléti ívek, szabadság engedélyek megküldése.
  • Költségjegyzékek megküldése.
  • Bér, megbízási díjak utalása.
  • Szállító számlák, bankkivonatok összegyűjtése könyvelés részére.
  • Szállító számlák utalása.
  • Tagdíj számviteli bizonylatok kiállítása.
  • Nem tagdíj számviteli bizonylatok kiállítása.
  • Pénztárbizonylatok megírása, pénzkészlet kezelése.
  • Tárgyi eszközök leltárlista vezetése.
  • Utazási költségtérítések nyilvántartásának vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőoktatásban szerzett végzettség és emellett

a) okleveles könyvvizsgálói vagy államháztartási mérlegképes könyvelői szakképesítés vagy az engedélyezés szempontjából ezzel egyenértékű szakképesítés, vagy

b) gazdasági vezetői, belső ellenőri, érvényesítői, pénzügyi ellenjegyzői – 2012. január 1. előtt az Áht. szerinti ellenjegyzői –, vagy a számvitelről szóló 2000. évi C. törvény 150. § (1) és (2) bekezdése szerinti feladatok ellátásában költségvetési szervnél szerzett legalább öt éves igazolt szakmai gyakorlat, valamint mérlegképes könyvelői szakképesítés vagy a felsőoktatásban szerzett gazdasági szakképzettség.

  • Szerepel a számvitelről szóló 2000. évi C. törvény 151. § (3) bekezdése szerinti nyilvántartásban, és rendelkezik könyvviteli szolgáltatás végzésére jogosító engedéllyel.
  • A munkakörhöz kapcsolódó alapvető számviteli és adózási jogszabályok naprakész ismerete.
  • Pontosság, precizitás.
  • Önállóság, proaktivitás.
  • Dinamikus, rugalmas, gyors, igényes munkavégzés.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, excel kiemelt kezelése.
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség.
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Költségvetési szervnél szerzett több éves igazolt szakmai gyakorlat.
  • Központi államigazgatási szervnél szerzett több éves igazolt szakmai gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő, Munka törvénykönyve szerinti jogviszony
  • 3 hónap próbaidő
  • Munkabér: bruttó 700 000 Ft

Munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület

A jelentkezők magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, motivációs levelét a megpályázni kívánt pozíció megjelölésével várjuk.